Wezwanie do sprawdzenia amortyzatorów w lonżach DYNASTOP Rock Emipre i innych produktach

przez Piotr Turkot | Opublikowano 15 sierpnia 2014 11:02

W minionym tygodniu otrzymaliśmy informację o jednym przypadku nieprawidłowo zeszytego  absorbera energii w lonży Dynastop (VDT001). Klient, który zgodnie z instrukcją obsługi, sprawdził funkcjonowanie lonży via ferrata wykrył brak szwu i natychmiast się z nami skontaktował.

Do tej pory, po szczegółowej kontroli produktów w naszym magazynie i magazynach dystrybutorów, ujawniono tylko ten jeden przypadek nieprawidłowego zeszycia absorbera. Chcąc wykluczyć sytuację użycia niepełnowartościowego sprzętu Rock Empire wzywa do przeprowadzenia samodzielnej kontroli posiadanych przez Was absorberów energii.

Kontrola jakości szwów

Kontrola jakości szwów

Prosimy o skontrolowanie następujących produktów:

  • Dynastop – VTD001
  • Absorber RE-VWA001
  • Absorber I – VWA001
  • Absorber Y – VWA003
  • Absorber I-60 – VWA002
  • Absorber Y C60 – VWA004

Procedura sprawdzenia absorberów energii została przedstawiona na planszach.

Kontrola jakości szwów

Kontrola jakości szwów

Zaistniały błąd spowodowany jest czynnikiem ludzkim. Firma Rock Empire sprawdziła i poprawiła już procedury kontroli, tak aby wykluczyć w przyszłości taką sytuację.

Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości związane z użytkowaniem lub przeprowadzeniem kontroli posiadanego przez Was sprzętu skontaktujecie się dystrybutorem Rock Empire w Polsce – biuro@namaste.pl

Bezpieczeństwo użytkowników jest dla nas priorytetem.

Namaste – dystrybutor Rock Empire

Wyświetlam 1 Comments
Dodaj swój komentarz

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn