Nowości na sezon wiosna-lato 2015 marki Edelrid

przez Administrator | Opublikowano 30 lipca 2014 11:29

Marka Edelrid w przyszłym sezonie wprowadzi cały szereg nowości dla miłośników wspinania i górskich przygód. Przedstawiamy modułowe wiązania raków dla każdego rodzaju obuwia, linę statyczną podlegającą dynamicznemu wydłużeniu dla skialpinistów i nie tylko, nowy przyrząd asekuracyjny oraz ekspresy.

Modułowe wiązania Edelrid

Wyjątkowe raki wymagają wyjątkowego systemu mocowania. Optymalna pozycja klamry usprawnia i niezwykle ułatwia zakładanie raków nawet w rękawicach. Przez zamianę poszczególnych elementów systemu wiązania, wszystkie raki mogą być w sposób modułowy w pełni dopasowane do każdego rodzaju obuwia. Model Shark wprowadzany jest na rynek wraz ze wszystkimi wymiennymi komponentami – plus zarówno dla sprzedawców i klientów.

Modułowe wiązania Edelrid

Modułowe wiązania Edelrid

W przeciwieństwie do innych systemów mocowania raków dostępnych na rynku, klamra Slide Block jest usytuowana na przedniej stronie raka a nie z boku. W porównaniu do innych systemów wiążących, usprawnia to zakładanie; możemy widzieć klamrę i tym łatwiej ją obsłużyć. Każdy nadmiar paska wiążącego można bezpiecznie i szybko schować za pomocą poliamidowych klipsów. Klamra także zaskakuje unikalną funkcjonalnością przy zwalnianiu wiązania.

Nowy system dopasowuje się optymalnie do wszystkich typów modeli obuwia, nawet do butów narciarskich – można przy tym szybko i łatwo dostosować go do aktualnych potrzeb. Ponadto może być ustawiony dla butów dostosowanych do raków automatycznych, półautomatycznych i tradycyjnych.

Modułowy system mocowania:

• Pełna adaptowalność dzięki klasycznym, automatycznym i półautomatycznym wiązaniom (w zestawie)

• Optymalna pozycja klamra z przodu buta

• Klipsy do zabezpieczenia nadmiaru taśmy stabilizującej

• Ulepszone pałąki mocujące

Nowa lina Rap Line II 6.5 mm z aktywną rezerwą dynamiczną rdzenia

Strony: 1 | 2 | 3 | 4

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn