Ruszyły zapisy na cykl „Poczuj ZEW Triathlonu” na Podhalu

przez Administrator | Opublikowano 15 maja 2014 11:48

Początek roku 2014 był bardzo intensywny w przygotowaniach nowości dla triathlonistów. Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. postanowił wesprzeć niezwykle ciekawą inicjatywę sportową i został głównym sponsorem cyklu: Poczuj ZEW Triathlonu (http://zewtriathlonu.pl/)

Cały cykl składać się ma z czterech imprez: Mocarny Zbój, Frydman Triathlon, Tatraman oraz Biała Dama, kończąc się klasyfikacją Grand Prix. Przed nami otwarcie sezonu triathlonowego na Podhalu i pierwsze zawody 24 maja.

ZEW1

triathlon1

Mocarny Zbój – będzie nie lada gratką dla miłośników crossowej odmiany triathlonu. Piąta edycja tej trudnej odmiany triathlonu zostanie rozegrana dokładnie 24 maja 2014r.

Punktualnie o godzinie 11:00 z przystani w miejscowości Niedzica Zamek (Jezioro Czorsztyńskie) wystartują zawodnicy, chcący zmierzyć się łącznie z blisko 48 kilometrową trasą. Startujący będą mięli do pokonania 1,4 km w Jeziorze Czorsztyńskim, 36 km na rowerze MTB po przepięknych podhalańskich trenach, a na zakończenie 10 km biegu zarówno po asfalcie jak i polnych drogach. Dla młodszych, zapowiadających się na przyszłych triathlonistów, również przygotowano zawody o nazwie: CYPISEK. Do pokonania będzie dystans: 0,2 km wpław, 12km na rowerze górski i 3 km biegiem.

monarny-zboj-logo

Mocarny Zbój z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością i wymagający teren, przewyższenia, nie zniechęcają zawodników. Widoki, które towarzyszą na trasie, warte są takiego wysiłku. Organizatorzy zapewnili również Wielką Zbójecką Promocję – utrzymanie niższej opłaty startowej do 21 maja.

Patronat honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa Małopolskiego.

Http://mocarnyzboj.pl/
https://www.facebook.com/pages/Mocarny-Zb%C3%B3j/464271813590550
V Frydman Triathlon

29 czerwca zapraszamy do Frydmana na Spiszu, koło Nowego Targu. Odbędzie się piąta edycja Frydman Triathlon. Do wyboru są dwie trasy: dystans olimpijski (1,5km-40km-10km) oraz sprint (0,75km-20km-5km). Na dystansie dłuższym zostanie rozegrana również sztafeta.

frydman

Strony: 1 | 2 | 3

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn