Rockland – nowości na sezon wiosenno-letni 2014

przez Administrator | Opublikowano 05 maja 2014 11:10

Nastał czas biwaków i piknikowych majówek. Dla miłośników wypoczynku pod namiotem lub na łonie natury firma Rockland – producent sprzętu turystycznego i kempingowego – w 2014 r. przygotowała szereg zupełnie nowych lub udoskonalonych produktów.

Dzięki marce Rockland wypoczynek poza miastem nabierze innego znaczenia – Rockland zapewni komfort podczas aktywności na świeżym powietrzu. W ofercie także produkty dla podróżników.

Mata samopompująca jednoosobowa (pomarańczowa)

Poczuj komfort wypoczynku pod namiotem na trzysezonowej macie samopompującej. Kompaktowa i niezwykle poręczna mata o grubości 2,5 cm w rozmiarze 183 cm (długość) x 51 cm (szerokości) posiada specjalną powierzchnię antypoślizgową, która dodatkowo podnosi komfort w trakcie noclegu.

mata_600

Niska waga (900 g) oraz bardzo mały rozmiar po spakowaniu (13 cm x 51 cm), czynią tę matę doskonałą alternatywą dla zwykłych karimat piankowych. Wewnątrz maty znajduje się specjalny materiał piankowy, który dodatkowo izoluje od zimnego gruntu. Całość zestawu posiada praktyczny woreczek transportowy oraz gumowe taśmy do lepszej kompresji.

Specyfikacja

  • Rozmiar po rozłożeniu: 183 cm (długość), 51 cm (szerokość), 2,5 cm (grubość)
  • Wymiary po spakowaniu: 13 cm x 51 cm
  • Waga: 900 g
  • Materiał: poliester

Podłoga do namiotu 2×3 m

Idealnie nadaje się do przedsionków lub jako dodatkowa warstwa izolująca pod sypialnie. Posiada oczka służące do przytroczenia jej do ziemi za pomocą szpilek. Wykonana jest z grubych włókien polietylenowych, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, przedziurawienia lub przetarcia. Podłoga chroni również przed wodą wilgocią i zabrudzeniami.

podloga_600

Kubek termiczny Cosmic (kolory metalik kasztanowy i metalik zielony)

Jest to znany produkt marki Rockland, w tym roku w nowych kolorach. Łączy zalety kubka i funkcjonalność termosu. Kubek został wykonany ze stali nierdzewnej. Izolowany próżniowo utrzymuje temperaturę ciepłego napoju do 6 godzin, a zimnego do 12 godzin. Jego dodatkową zaletą jest możliwość picia napoju bezpośrednio z pojemnika, bez potrzeby posiadania dodatkowego kubka. Zakrętka wykończona jest antypoślizgową obręczą z tworzywa sztucznego, ułatwiającą odkręcanie.

Strony: 1 | 2 | 3

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn