Znamy datę The North Face Kalymnos Climbing Festival 2014

przez Administrator | Opublikowano 11 kwietnia 2014 12:44

Organizatorzy ogłosili datę tegorocznej edycji The North Face Kalymnos Climbing Festival. Impreza gromadząca miłośników wspinaczki z całego świata odbędzie się w dniach 9 – 12 października 2014.

Udział w festiwalu to okazja, by odwiedzić małą grecką wyspę, która w ciągu ostatnich kilku lat ugruntowała swoją pozycję na liście miejsc, które każdy wspinacz powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu.

The North Face Kalymnos Climbing Festival (fot. The North Face/Damiano Levati)

The North Face Kalymnos Climbing Festival (fot. The North Face/Damiano Levati)

Poza setkami obitych dróg w doskonałej jakości skale, najambitniejsi mogą spróbować swoich sił na równie dużej liczbie linii, wciąż czekających na pierwsze przejścia. Trzy festiwalowe dni to ponadto okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród, wzięcia udziału w zajęciach prowadzonych przez członków teamu The North Face, a także wieczorach Story Teller, w czasie których opowiedzą oni o swoich wyprawach w najodleglejsze zakątki świata. Nie należy także zapominać o słynnej już imprezie na plaży kończącej festiwal.

The-North-Face-Kalymnos-Climbing-Festival

Więcej informacji na temat The North Face Kalymnos Climbing Festival już wkrótce.

Relację z poprzedniego festiwalu możecie przeczytać tutaj.

Jacek Będkowski

Snow PR

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn