Wiosenna inspiracja Patagonią – kolekcja Torrentshell

przez Administrator | Opublikowano 17 kwietnia 2014 16:07

Piękna dzika przyroda, lodowce i strzeliste szczyty – dla wszystkich, którzy kochają przebywanie na łonie natury, istnieje marka Patagonia, której nazwa została zainspirowana krajobrazem południowego krańca kontynentu amerykańskiego. Jej właściciel, wspinacz i surfer, Yvon Chouinard, za cel stawia sobie tworzenie wysokiej jakości produktów przy minimalnym obciążeniu dla środowiska naturalnego.

W Polsce odzież Patagonii jest obecna od dwóch lat. Szczególną popularnością cieszy się kolekcja Torrentshell, której najbardziej lubiane cechy to: dopasowany krój, wzmocnienia w newralgicznych miejscach, niska waga, wydajne membrany oraz dopracowane szczegóły techniczne. Kolekcja Torrentshell jest doskonałą propozycją dla amatorów długich spacerów, turystów, wspinaczy i alpinistów.

Na wiosenne ambitne aktywności szczególnie polecamy:

Patagonia Torrentshell Jacket

Uniwersalna kurtka z 2,5-warstwową membraną H2No® Performance Standard. Lekka i wygodna, idealnie nadaje się na jednodniowe trekkingi, jak również na wielodniowe wypady górskie. Chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Patagonia Torrentshell Jacket

Patagonia Torrentshell Jacket

Kurtka wyposażona jest w 2,5-warstwową membranę o wysokich parametrach, a przy tym jest niewielka po spakowaniu (zwija się ją do jednej z 2 zewnętrznych kieszeni, wyposażonych dodatkowo w karabinek). Kompatybilny z kurtką kaptur posiada laminowany daszek i możliwość zrolowania go i schowania w kołnierzu. Centralny zamek został zabezpieczony zewnętrzną i wewnętrzną listwą, chroniącą przed wiatrem i wodą. Zamki pod pachami, pełniące rolę wentylacji, chronione są klapą oraz zostały dodatkowo pokryte DWR. Kołnierz od wewnętrznej strony wyścielony jest mikropolarem, a mankiety przy rękawach zakończone rzepami. Dla idealnego dopasowania kurtki dół wyposażony jest w regulowany ściągacz.

Szczegóły:

– 2,5-warstwowa membrana H2No® Performance Standard ze wzmocnioną odpornością na wilgoć;

– regulowany w 2 płaszczyznach kaptur, wyposażony w laminowany daszek z możliwością zwinięcia i schowania w kołnierzu;

– wnętrze kołnierza wyścielone mikropolarem zwiększającym komfort użytkowania;

– centralny zamek chroniony wewnętrzną i zewnętrzną listwą;

– mankiety wyposażone w rzepy;

Strony: 1 | 2 | 3 | 4

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn