V Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego – informacje o nagrodzie specjalnej i zapisach

przez Administrator | Opublikowano 17 kwietnia 2014 9:37

10 maja 2014 w Ostańcach Jerzmanowickich odbędzie się piąty, “półjubileuszowy” Memoriał naszego klubowego kolegi Andrzeja Skwirczyńskiego. Rywalizacja będzie przebiegała w niezmienionej formule, podkreślającej towarzyski charakter zawodów, wzbogaconej jednak o nowy element – nagrodę specjalną.

Poniżej znajdziecie informacje o tej atrakcyjnej nagrodzie oraz garść informacji praktycznych dotyczących zapisów i regulaminu zawodów.

memorial-andrzeja-skwirczynskiego2014-logo1-620x658

Nagroda specjalna jest… cóż, specjalna. W ramach V Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego, firma AMC, dystrybutor marki PETZL w Polsce, sponsoruje tygodniowy wyjazd na finał Petzl RocTrip 2014, który odbędzie się w Antalya (Turcja) w dniach 13-19.10.2014.

memorial-andrzeja-skwirczynskiego-nagroda-specjalna-petzl-620x470

W ramach Nagrody Specjalnej AMC zobowiązuje się do pokrycia kosztów przelotu na trasie Kraków – Antalya i z powrotem (termin wylotu: 13.10.2014; termin przylotu: 19.10.2014) oraz ustalonych kosztów przejazdu lokalnego, zorganizowanego przez zespół Petzl RocTrip. Koszty ubezpieczenia, wyżywienia oraz pobytu na miejscu pokrywa zespół, który zdobędzie nagrodę.

W losowaniu Nagrody Specjalnej weźmie udział 15 najlepszych zespołów, po 5 z każdej kategorii – męskiej, damskiej i mieszanej. Jest o co walczyć!

  • Zapisy i regulamin

Po pierwsze, ruszyła strona internetowa dedykowana MAS. Znajdziecie ją pod adresemhttp://www.mas.kw.krakow.pl.

Można już zgłaszać się do udziału w Memoriale. Nie czekajcie – gwarantujemy koszulki tylko 100 pierwszym zapisanym zespołom. A koszulka jak zwykle nie byle jaka – przyciąga uwagę i podnosi prestiż użytkownika.

Wpisowe wynosi 40 zł za osobę (o ile wpłata zostanie zaksięgowana do 8 maja 2014, w dniu zawodów już 50 zł). Członkowie Klubu Wysokogórskiego Kraków są zwolnieni z wpisowego.

Zapisy oraz regulamin dostępne są pod adresem: http://www.mas.kw.krakow.pl/zapisy-na-zawody-v-mas.

Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego organizowany jest przez Klub Wysokogórski Kraków. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Sponsorem głównym jest PETZL.

Maciek Chmielecki
Klub Wysokogórski Kraków

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn