Nabierz kolorów! – nowość marki Brubeck: kolekcja ATHLETIC

przez Administrator | Opublikowano 01 kwietnia 2014 8:42

Zmęczeni monochromatyczną zimą? Czas nabrać kolorów! Gdy słońce przygrzewa coraz mocniej, nie tylko krajobraz podczas treningu nabiera żywszych barw. Treningowa odzież też może! Brubeck przedstawia nową, kuszącą kolorami kolekcję stworzoną z myślą o cieplejszych dniach – ATHLETIC.

Nowa kolekcja Brubecka będzie odpowiadać szczególnie osobom, które trenując wiosną i latem chcą nie tylko czuć się maksymalnie wygodnie i świeżo, ale też – świetnie wyglądać. ATHLETIC udowadnia, że design outdoorowy i sportowy nie musi być nudny, a żywe i trwałe kolory nie oznaczają mniejszej efektywności.

brubeck1

Kolorowo i funkcjonalnie

Brubeck specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości odzieży termoaktywnej z dwuwarstwowej, oddychającej dzianiny. Osiągnięcia termoaktywnej technologii zastosowano też w kolekcji ATHLETIC. Znajdziemy w niej rzeczy z bardzo cienkiej dzianiny, które nawet podczas wysiłku w czasie cieplejszych dni zapewniają szybkie odprowadzanie potu.

brubeck5

Nowoczesne rozwiązania idą w parze z dostosowanym do letnich treningów krojem. Koszulki z kolekcji ATHLETIC są nieco luźniejsze, dzięki czemu optymalnie wentylują organizm w ruchu. W miejscach, w których pocimy się najbardziej zastosowano specjalne strefy wentylacyjne.

brubeck2

Dodatkowy ważny atut to brak szwów, co eliminuje ryzyko podrażnień.  Antybakteryjne i antyalergiczne właściwości dzianiny pozwalają czuć się pewnie i swobodnie, ograniczając nieprzyjemny zapach. Poliester, z którego wyprodukowane są koszulki ATHLETIC, gwarantuje trwałe i żywe kolory, którym nie grozi wyblaknięcie pod wpływem ostrego słońca lub częstego prania.

Komfortowo i bezpiecznie

Wiosną i latem, kiedy treningi i outdoorowe wycieczki stają się intensywniejsze i często bywa, że noc zastaje nas jeszcze w drodze, warto zadbać o swoje bezpieczeństwo. Dlatego na koszulkach z kolekcji ATHLETIC – na klatce piersiowej, plecach i rękawkach – Brubeck umieścił elementy odblaskowe. Zarówno koszulki z krótkim rękawkiem jak i bezrękawniki z serii ATHLETIC są dostępne w dwóch wersjach krojów – dopasowanych do sylwetki mężczyzn i kobiet. Dedykowane do aktywności w cieplejsze dni idealnie sprawdzają się podczas biegania, jazdy na rowerze czy każdej innej aktywności w wyższych temperaturach.

brubeck3

A co, jeśli nawet mimo pięknej pogody zdarzają się spadki motywacji do treningu? Brubeck poleca na nie niezawodny sposób. Wystarczy najpierw włożyć na siebie strój do treningu, a dopiero potem postanowić, czy rzeczywiście chce się z niego zrezygnować. W kolorowych, designerskich ubraniach o komfortowym kroju, takich jak ATHLETIC, przypływ motywacji gwarantowany.

Więcej na www.brubeck.pl

Informacja prasowa marki Brubeck

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn