Denis Urubko o swoich planach dotyczących Polski

przez Administrator | Opublikowano 11 kwietnia 2014 12:15

Zapytaliśmy Denisa Urubko o to jakie ma plany dotyczące naszego kraju. Czy chciałby tu zostać? Pracować? Wspinać się? W skrócie odpowiedź brzmi: tak!

***

Tatry

Niewątpliwie mam zamiar wspinać się w Tatrach! To są góry, w których się zakochałem. Tym bardziej, że mam tu tylu przyjaciół alpinistów, jestem gotów wspinać się bez przerwy, całymi tygodniami, aby tylko przejść ciekawe mikstowe drogi, gdzie „trawka trzyma”.

Denis w Tatrach (fot. Adam Bielecki)

Denis w Tatrach (fot. Adam Bielecki)

Praca

Pracuję dla „Polskiego Klubu Alpejskiego” pod kierownictwem Bogusława Magrela, z którym mamy kilka wspólnych pomysłów na przyszłość. Wydawnictwo Mountainquest.pl  jesienią tego roku planuje wydanie mojej nowej książki. Na następne lata postaram się przedstawić czytelnikom kilka kolejnych ciekawych historii. Mam nadzieję, że spodobają się amatorom outdooru. Do tego współpraca z CSA Celebrity Speakers daje szerokie możliwości dla kontaktu z publicznością.

Denis na 9. KFG (fot. Adam Kokot/KFG)

Denis na 9. KFG (fot. Adam Kokot/KFG)

K2 zimą

Marzę o tym, żeby wejść na K2 zimą z Polakami. Tym bardziej, że Krzysztof Wielicki wciąż gotów jest zaprosić mnie do zespołu.

Denis na Makalu zimą

Denis na Makalu

Polska

Nakręca mnie polska pracowitość, nastawienie na cel. Oczywiście, chcę dotrzymać kroku. Jednym słowem, jestem nastawiony na to, żeby pozostać sobą, a w Polsce istnieje dużo możliwości ku temu.

Denis Urubko

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn