Buty adidas Terrex Scope: bezkonkurencyjna przyczepność na górskich podejściach

przez Administrator | Opublikowano 28 kwietnia 2014 13:39

Bezkonkurencyjna przyczepność. Buty adidas Terrex Scope mogą rościć sobie prawo do tej cechy, ponieważ są wykonane z legendarnej gumy STEALTH®. To unikalne połączenie razem ze specjalnym designem jest gwarancją najwyższej jakości na każdym terenie.

Terrex Scope GTX to klasyczne buty podejściowe do pokonywania wymagających górskich i skalnych odcinków. Dzięki gumowej podeszwie STEALTH®  znacząco wyróżniają się na tle konkurencji.

Buty adidas Terrex Scope

Buty adidas Terrex Scope

Guma STEALTH®, zaprojektowana przez Five Ten, zapewnia odpowiedni balans pomiędzy przyczepnością, a sprężystością. Nawet na mikroskopijnych zagłębieniach buty Terrex Scope GTX zapewniają doskonałą przyczepność. Układ pięty oraz elementy w podeszwie ukształtowane w literę „L” wbijają się w ziemię powalając na dodatkową stabilność podczas podejść i zejść. Układ pięty zapewnia niezbędne wsparcie na stromym podłożu, natomiast przednia, gładka część podeszwy, została stworzona z myślą o aktywności wspinaczkowej i poruszaniu się na górskim terenie.

Buty adidas Terrex Scope

Buty adidas Terrex Scope

Buty doskonale sprawdzą się również na wilgotnych i zaśnieżonych obszarach. A to dlatego, że Terrex Scope GTX są wyposażone w membranę GORE-TEX®. Aby wytrzymać naprężenia piargi i nierówny teren, buty mają odporną na otarcia siateczkę i duże gumowe otoki w przedniej części butów. Sznurowadła posiadają bardzo małą średnicę w części środkowej i grube końcówki. W rezultacie Terrex Scope GTX są idealnie dopasowane i nie rozwiążą się w najmniej odpowiednim momencie.

To właśnie z tych powodów adidas Terrex Scope GTX powinien być Twoim pierwszym wyborem przy planowaniu następnej outdoorowej wyprawy.

Zwycięzca w konkursie: OutDoor Industry Award GOLD Winner 2013.

Szczegóły:

– Wodoodporna i oddychająca membrana GORE-TEX®,

– Odporna na ścieranie  tekstylna siateczka,

– Specjalna podeszwa z asymetrycznymi strefami z użyciem gumy STEALTH, wspierająca użytkownika podczas szybkich podejść i wspinania,

– Gumowe nasadki w przedniej części butów,

– Sznurówki o różnej średnicy,

Strony: 1 | 2 | 3

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn