Wracają dłuższe dni, wykorzystaj je z The North Face

przez Administrator | Opublikowano 25 marca 2014 16:00

Z okazji zmiany czasu na letni, 30 marca wybrane ścianki wspinaczkowe, parki linowe i inne miejsca, gdzie można aktywnie spędzić czas, będą czynne dłużej. Każdy, kto wykorzysta dodatkową godzinę odbierze kartę rabatową na zakup produktów marki The North Face. 

30 marca o 2 nad ranem nastąpi zmiana czasu na letni. O ile 29 marca słońce zajdzie po 18, już następnego dnia według zegarów, o zachodzie słońca będzie po 19. Nagrodą za wcześniejsze wstawanie będzie zatem dodatkowa godzina światła dziennego.

Longer_Days-_Tease

Na co najlepiej poświęcić ten czas? Odpowiedź jest prosta – na aktywny wypoczynek. Aby zachęcić jak największą liczbę osób do ruchu w najbliższą niedzielę wybrane ścianki wspinaczkowe, parki linowe i inne miejsca, gdzie można aktywnie spędzić czas, będą czynne dłużej.

Każdy, kto wykorzysta dodatkową godzinę odbierze kartę rabatową na zakup produktów marki The North Face w wybranych sklepach w całej Polsce. 20% zniżka obowiązywała będzie do końca kwietnia!

Wraz z powrotem dłuższych dni uruchomiona zostanie także nowa aplikacja The North Face Explorer App, która pozwoli na zapisywanie informacji na temat swoich osiągnięć, dzielenie się nimi z innymi użytkownikami, a także publikację zdjęć z najciekawszych miejsc, które się odwiedziło. Co więcej, co tydzień nagradzani będą użytkownicy, którzy eksplorując dotarli najwyżej lub najdalej.

Wraz z powrotem dłuższych dni wystartuje także konkurs Explorer Photo Competition, w którym codziennie nagradzane będą najlepsze zdjęcia związane z aktywnym spędzaniem czasu. Swoimi zdjęciami podzielić się można z innymi udostępniając je w sieci z hashtagiem #LongerDays w opisie.

Wszelkie informacje na temat aplikacji i konkursu dostępne będą już wkrótce  na stronie: www.thenorthface.com

***

LISTA MIEJSC, W KTÓRYCH MOŻNA ODEBRAĆ KUPON RABATOWY:

BYTOM

SKARPA CENTRUM SPORTU, UL. FRYCZA-MODRZEWSKIEGO 5

GDAŃSK – OLIWA

ŚCIANA WSPINACZKOWA ELEWATOR, UL. DROSZYŃSKIEGO 15H

Strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn