Lifeventure – nowości 2014

przez Administrator | Opublikowano 19 marca 2014 9:48

Producent akcesoriów outdoorowych i podróżniczych – marka Lifeventure, prezentuje nowości na 2014 rok.

Tritan butelka 0,65L

Butelka wykonana z trwałego Tritanu. Materiał nie ma wpływu na smak, jest wytrzymały, również na ciepłe napoje. Szeroki korek ułatwia napełnianie i mycie a dodatkowy, mały otwór do picia gwarantuje szybki dostęp do zawartości oraz minimalizuje ryzyko oblania się np. w samochodzie czy autobusie.

image003

Matowe wykończenie przypominające w dotyku gumę zdecydowanie polepsza pewny chwyt butelki. Dodatkową zaletą jest podziałka w ml i uncjach. Wolne od BPA. Pojemność: 650ml. Kolory: niebieski, szary, różowy . CENA: 39,90zł.

Dristore – pokrowiec wodoodporny współpracujący z ekranami dotykowymi

Zwijane i zapinane na rzep zamknięcie skutecznie chroni przed wypadnięciem i zamoknięciem zawartości. Zależnie od rozmiaru idealny na telefon, palmtop, tablet czy w największej wersji jako mapnik. W zestawie odpinany sznurek ze ściągaczem ułatwiający bezpieczne przymocowanie worka do spodni, plecaka czy noszenie na szyi.

image006

Wymiary, ceny:

  • Phone – 49,90zł
  • eReader – 65,00zł
  • Tablet – 75,00zł
  • Map – 85,00zł

Kosmetyczka Wash Cell 

Przyjemna i wytrzymała kosmetyczka w wyraźnym kolorze. Z wierzchu pokryta cienką, gumową warstwą dobrze chroniącą zawartość przed zamoknięciem. Nie straszne jej stanie na zachlapanych blatach czy opieranie o wilgotną ścianę.

image010

Strony: 1 | 2 | 3

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn