Zima odchodzi – triathlon nadchodzi, czyli przygotowania do Volvo Triathlon Series vol. 2

przez Administrator | Opublikowano 26 lutego 2014 13:13

W czerwcu startuje druga seria zawodów triathlonowych Volvo Triathlon Series. Tym razem na mapie zawodów pojawiają się dwie nowe miejscowości: Brodnica i Nieporęt. Żeby nie było nudno, organizatorzy zamieszali również z terminami i urozmaicili terminy startów. Spokojnie! Wszystko w jak najlepszej wierze – abyście mogli w pełni skorzystać z triathlonowego sezonu.

Dwa dni w Brodnicy

Na pierwszy ogień idzie Brodnica. Malownicze miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone na prawym brzegu Rzeki Drwęcy, przywita zawodników 7-8 czerwca.

medale_BikeLife

Zawodnicy będą mogli ścigać się na ziemi chełmińskiej w trakcie dwudniowej imprezy, podziwiając wiele zabytkowych budowli z okresu średniowiecza i baroku. Jak za czasów II Wojny Światowej i tym razem będzie można przeżyć swoistą Bitwę pod Brodnicą. Do wyboru zostały oddane trzy dystanse: 1/8IM, 1/4IM oraz 1/2IM, w tym też klasyfikacja drużynowa.

triathlon-logo

Zapisy? Wciąż otwarte, ale trzeba się spieszyć! Miejsc zostało już niewiele.

Więcej informacji dotyczących technicznych i logistycznych aspektów wydarzenia znaleźć można pod linkiem http://triathlonpl.com/brodnica

Ustrzel medal w Nieporęcie

Drugą miejscowością, która gości na mapie wydarzeń sportowych, jest Nieporęt. Triathlonistów gościć będzie 13 lipca. Bez obaw! To nie będzie pechowy „trzynasty”. Niewielka miejscowość, położona 25 kilometrów od Warszawy, zachęca szybką trasą i… bogatą historią królewską. Niewielu wie, że były to tereny łowieckie polskich monarchów. Warto uzbroić się w wysoką formę i wyruszyć w jednym z trzech dystansów na polowanie o medal.

Mistrzostwa!

Drugi rok z rzędu, jako kolejne etapy cyklu Volvo Triathlon Series, spotkać się będzie można w Chodzieży i Mrągowie. Tutaj zaszła mała roszada terminów. Cykl zakończony będzie w Mrągowie – 31 sierpnia. Nie jest to koniec niespodzianek i atrakcji, bowiem w Mrągowie odbędą się pierwsze nieoficjalne Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Triathlonie.

Strony: 1 | 2 | 3

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn