Burn i Heyah zapraszają na najgorętszy festiwal tej zimy

przez Administrator | Opublikowano 24 lutego 2014 10:24

1 marca to data, którą w kalendarzu zaznaczoną mają wszyscy miłośnicy dobrej muzyki i zabawy na stoku. Właśnie wtedy w Bielsku – Białej odbędzie się festiwal Burn In Snow Heyah, w czasie którego na wielkiej skoczni rywalizować będą najlepsi snowboardziści i narciarze z całej Europy, a na scenie zagrają m.in. Method Man i Redman, ASAP Ferg oraz Sokół i Marysia Startosta. W tym roku po raz pierwszy partnerem festiwalu została Heyah. Przedstawiamy krótki przewodnik, jak maksymalnie wykorzystać czas festiwalu.

Burn-In-Snow-Heyah-2

Zanim zacznie się impreza

Bilety – szybko znikają, warto kupić ticketpro.pl/jnp/wszystko/1240657-burn-in-snow-heyah.html lub spróbować swoich sił w konkursach na fan page’u www.facebook.com/heyah. Do 14 lutego by wygrać bilety wystarczy skompletować swój ubraniowo-gadżeciarski zimowy secik, zrobić mu zdjęcie, wrzucić do aplikacji i …. liczyć na szczęście!

Logistyka

Z biletami w dłoni warto zastanowić się nad tym, jak zorganizować cały imprezowy weekend. Nie każdy wie, że Bielsko – Biała może pochwalić się najczęściej odwiedzaną w internecie stroną regionalną: www.bielsko.biala.pl – znajdziecie tam wiele podpowiedzi, co robić oczekując na wieczorne emocje. W dotarciu na Dębowiec pomogą Burn Busy, które będą kursować na trasie centrum – festiwal, festiwal – Szczyrk, rozkład jazdy pojawi się bliżej imprezy www.burninsnow.pl 

Demo Town i Strefa Heyah

Pamiętajcie, że Burn In Snow Hayah to nie tylko popołudniowe emocje na skoczni oraz gorące koncerty – to cały dzień niespodzianek przygotowanych przez organizatorów. Jedną z zaplanowanych atrakcji będzie udostępnienie przez Heyah, dla wszystkich obecnych na evencie, darmowego internetu, dzięki czemu każdy będzie mógł łatwo komunikować się z przyjaciółmi. Na tym nie koniec, Heyah przewidziała także wyjątkowy prezent.

Warunki śniegowe i ukształtowanie terenu nowego stoku Dębowiec sprawdzicie przez cały dzień testując freestyle’owy sprzęt narciarski i snowboardowy w Demo Town. Nie zabraknie także innych atrakcji, ale to już niespodzianka. Jakich? Warto być na miejscu, aby się o tym przekonać.

Scena mała

Na scenie zlokalizowanej obok skoczni odbędą się dwa koncerty – Sztogar Bonko oraz set DJ’a Falcom. Ponadto za darmo będzie można posłuchać LayDJ (11:00 – 14:00), Spisek Jednego (14:00-16:00), Bass Kitchen i 3/4 udgs Showcase (16:00 – 17:00)

Sport

Strony: 1 | 2

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn