WinterCamp 2014 wystartował!

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 30 stycznia 2014 18:00

Wzajemne oddziaływanie pomiędzy warstwami skarpety absorbuje całe tarcie, jakie powstaje pomiędzy stopą a butem. Zapobiega to ocieraniu materiału o skórę, dzięki czemu nie jest narażona na bolesne otarcia i pęcherze.

Warstwa zewnętrzna jest wykonana z wełny Merino i pełni ona funkcję typowej ochrony termicznej i mechanicznej. Trzy niezależne ściągacze, bezszwowe łączenie nad palcami i liczne strefy amortyzujące zaprocentują w każdym trudnym terenie. Warstwa wewnętrzna wykonana z włókien z jonami srebra zapewnia stopie komfort i ułatwia utrzymanie higieny. Odprowadza wilgoć od stopy, co zaprocentuje szczególnie podczas dłuższych i bardziej wymagających wypraw.

ABS – THE AVALANCHE AIRBAG:

Linia ABS® Vario jest opatentowanym rozwiązaniem, przygotowanym specjalnie dla najbardziej wymagajacych: freerider’ów, ski tourowców czy przewodników górskich i alpinistów. System składa się z podstawowego elementu Vario Base Unit, który opcjonalnie może być wyposażony w ochraniacz pleców oraz doczepianego elementu Vario Zip-on o pojemności od 8 do nawet 55 litrów. Produkty z linii Base Unit wyposażone są również w sprawdzony system TwinBag (lawinowe poduszki powietrzne). Dzięki wyborze plecaków z linii ABS® Vario każdy poczuje się pewnie bez względu na długość wyprawy.

HEIMPLANET: namioty The Wedge i The Cave,

Dmuchane namioty marki Heimplanet linii The Wedge i The Cave wkraczają w nową erę outdooru.

Intuicyjna i prosta obsługa sprawi, że te namioty stają się idealną propozycją na każdą wyprawę. Wybierając dmuchane namioty Heimplanet skrócisz czas rozbijania obozu i tym samym będziesz mógł cieszyć się podróżowaniem dużo dłużej, a brak stelaża sprawi, że Twój plecak będzie znacznie lżejszy.

Instrukcja obsługi namiotów jest bardzo prosta:

  1. Wypakuj.
  2. Nadmuchaj.
  3. Witaj w domu!

Źródło: WinterCamp 

 

Pod_Patronatem_Outdoor_Magazyn

 

Strony: 1 | 2 | 3 | 4

Wyświetlam 2 komentarze
Dodaj swój komentarz
  1. Anna napisał(a):

    No cóż… Miałam okazję nocować w schronisku na Turbaczu z środy na czwartek. Tejże nocy pojawili się w schronisku uczestnicy biwaku szkoleniowego WinterCamp. Zachowanie ich pozostawiało wiele do życzenia. Nie obowiązywała ich cisza nocna ani zasady zachowania się w górskim schronisku turystycznym – a szkoda… bo pozostali turyści mieli noc z głowy. Obsługa schroniska następnego dnia rano tłumaczyła, że nie mają wpływu na zachowanie się uczestników obozu. Proponuję następny obóz rozpocząć nauką dobrego zachowania

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn