Zjazd Bargiela z ośmiotysiecznika w filmie Just Ride

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 04 grudnia 2013 16:04

Już 5 grudnia na ekrany Multikin pojawi się nowa produkcja opowiadająca o sportach ekstremalnych. W jej części narciarskiej zobaczycie relacje Andrzeja Bargiela z Shisapangma Ski Challenge oraz niesamowite triki Marcin Pośpiecha.

Plakat_justride_offical_mini

Just Ride to kontynuacja filmów z cyklu Sony VAIO Extreme Series (Urlop i Urlop 2), które przez ostatnie dwa lata były wisienką na torcie całego cyklu. Choć poprzednie produkcje pokazywały życie sportowców i sens podróżowania, tym razem twórcy postanowili pójść w inną stronę tworząc kompletnie nowy projekt. Just Ride został podzielony na sześć odrębnych rozdziałów. Po każdym z nich oprowadza Was czołówka Polski w danej dyscyplinie. Choć każdy z rozdziałów jest kompletnie inny to łączy je jedna rzecz – nierealne wyczyny przekraczające znane dotąd granice. Oglądając piętnastometrowe backflipy na rowerze czy zjazd z ośmiotysięcznika na nartach ciężko zgodzić się z tytułowym stwierdzeniem – że to tylko jazda.

szczyt1mini

Występują:

– Andrzej Bargiel – Czołowy Polski skitourowiec. W swoim rozdziale dzięki kamerze Darka Załuskiego zabierze Was na ośmiotysięcznik Sziszapangma (Chiny), z którego w październiku zjechał na nartach. Całość zmontował Marcin Kin.

– Marcin Pośpiech – Przedstawiciel freestylowej odmiany nart. W swoim rozdziale zabierze Was na wycieczkę po najlepszych snowparkach w całej Europie, które odwiedził przez ostatni rok. Śmiało można powiedzieć że jego part jest dowodem na to że jest jednym z najbardziej technicznych freeskierów w Polsce.

– Szymon Godziek – Mistrz Polski w MTB Slopestyle odkryje na ekranie freestylową stronę rowerów nakręconą w Kluszkowcach.

– Tomek & Kuba Wolak – dwóch z trzech członków ekipy Wolak Brothers. Mają na swoim koncie wiele tytułów Mistrzów Polski w snowboardzie kategorii slopestyle i big air. W swoim rozdziale zabiorą Was do snowparków w Kolorado i na najciekawsze miejscówki w południowej Polsce. Całość materiału zmontował Łukasz Kowalski.

– Szymon Stachoń – Zwycięzca wielu zawodów deskorolkowych w całej Europie. Choć Szymon mieszka w Belgi to materiał do filmu nagrał specjalnie w swoim rodzimym mieście – Zakopanem.

– Maciej Jodko – Reprezentant kadry Polski w snowboardzie, który w przeciągu ostatnich dziesięciu lat zajmował miejsce w pierwszej trójce ponad 50 razy podczas zawodów kolarskich! To właśnie pasje do rowerów Maćka nagrali Piotr Kabat i Łukasz Zgraja.

Premiera

Premiera filmu odbędzie się jednocześnie 5 grudnia o godzinie 20:00 w sześciu Multikinach: Warszawa Złote Tarasy, Poznań Stary Browar, Wrocław Pasaż, Kraków, Gdańsk, Łódź. Bilety dostępne są online na stronie multikino.pl (http://multikino.pl/pl/wydarzenia/sport/just-ride/?fb_action_ids=10201374565945237&fb_action_types=og.likes&fb_ref=.Uo4qTsn8AhE.like&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582)

Strona wydarzenia Facebook

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat filmu i zobaczyć zdjęcia zrobione podczas jego kręcenia to zapraszamy na stronę wydarzenia ( https://www.facebook.com/events/372462132900115/)

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn