Zapraszamy na Winter Art of Fun!

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 13 grudnia 2013 14:35

Góra nie przyszła do Mahometa, a do Białej Podlaskiej tak. I to nie sama! Już w styczniu ściągniemy wiele gór do naszego miasta, żeby mieszkańcy poczuli magię zimowego szaleństwa. Wkręcili się w jazdę na desce i na nartach. Żeby sporty zimowe stały się dla nich nałogiem. A to wszystko w dźwiękach mega dobrej muzyki.

Winter Art of Fun to m.in. pokaz ewolucji snowboardowych i narciarskich, praktyczna nauka podstawowych zagadnień związanych ze sportami zimowymi, curling w nietypowej odmianie (weź ze sobą czajnik), muzyka alternatywna, projekcje filmów i mnóstwo innych atrakcji, czyli cała masa dobrej zabawy.

winter_art_of_fun

Kręci nas ostra jazda i sporty ekstremalne oraz kultura alternatywna. Chcemy się dzielić naszą pasją ze wszystkimi, którzy chcą nas słuchać. Stąd Winter Art of Fun.

Zapraszamy mieszkańców Białej Podlaskiej i okolic, ale też każdego, kto chce wkręcić się w pozytywną zajawkę festiwalu. Wiek i płeć nie grają tu roli. Dzieciaki wyszaleją się w strefie zabaw. Nastolatki spróbują swoich sił zjeżdżając na byle czym. Nie zabraknie też rozrywek dla dorosłych.

Co będziemy więcej pisać! Zbierajcie bambetle i wpadajcie w styczniu na Winter Art of Fun do Białej Podlaskiej!

Więcej informacji znajdziecie tu:

https://www.facebook.com/ARTOFFUNfestival

http://artoffun.org/

Wojciech Piesta

Pod_Patronatem_Outdoor_Magazyn

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn