SALEWA zaprasza na bezpłatne szkolenie lawinowe

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 11 grudnia 2013 11:02

Wraz z rozpoczęciem sezonu zimowego w górach ruszyła akcja Safety Training – unikalna promocja dla klientów organizowana przez markę SALEWA przy współpracy z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

Kupując produkty SALEWA zyskujesz coś więcej niż najwyższej jakości odzież, obuwie, sprzęt i akcesoria. W tym sezonie marka postanowiła bowiem umożliwić swoim klientom zdobycie praktycznego doświadczenia w górach i w tym celu, wspólnie z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym na początku przyszłego roku zorganizuje ona dwie tury szkoleń z zakresu bezpieczeństwa w terenie górskim.

1_Safety-Training_promo

 

Do bezpłatnego udziału w szkoleniu zaproszony jest każdy klient, który w jednym ze sklepów objętych promocją dokona zakupu produktów SALEWA za co najmniej 500 zł – otrzyma on wtedy voucher, który wraz z paragonem upoważnia do rejestracji na wybrane szkolenie na stronie głównej promocji.

Sklepy biorące udział w promocji:

Sklep Firmowy SALEWA Warszawa

ul. Nowy Świat 2

e-mail: sklep@salewa.waw.pl

SALEWA Mountain Shop Zakopane

Krupówki 36

e-mail: zakopane@polarsport.pl

SALEWA Mountain Shop Rzeszów

C.H. Rejtan

Al. Tadeusza Rejtana 53

e-mail: info@salewasklep.pl

SALEWA Mountain Shop Kraków

Galeria Bronowice

ul. Stawowa 61

e-mail: bronowice@polarsport.pl

Monika Młodecka

Salewa PR

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn