Nowy PHANTOM od marki Pajak

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 17 grudnia 2013 15:18

Są różne szkoły projektowania – jedne zakładają radykalne zmiany, inne bazują na tym co sprawdzone. Projektując nowego PHANTOMA postawiliśmy na tę drugą metodę, bo jak wiadomo, zwycięskiego konia się nie zmienia.

phantom_M_orange_front

PHANTOM 14 jest w 90 proc. kopią poprzedniego, zmiany dotyczą jedynie jego kroju, który został wydłużony i uzyskał modny ostatnio ”drop tail” – przedłużony tył.

phantom_M_orange_back

 

Kolejną kosmetyczną zmianą jest zastąpienie dolnego ściągacza gumą z regulacją, co pozwala na dopasowanie kurtki do różnych zastosowań.

Jeżeli chodzi o kolorystykę postanowiliśmy na wersję ”mono color”, a do palety naszych barw dodaliśmy ognisty pomarańcz oraz mocno nasyconą, naturalną zieleń.

phantom_M_det_5

Phantom_W_purple_front

phantom_M_black_front

 

Podstawową zaletą PHANTOMA pozostał ergonomiczny krój, który sprawia, że nie poczujesz go na sobie, wypełnienie z polskiego puchu gęsiego +750 PLATINUM i cztery kieszenie, pozwalające na wygodne rozmieszczenie niezbędnych drobiazgów.

Phantom_W_det_3

phantom_M_det_1PHANTOM zajmuje niewiele miejsca w bagażu, a do pakowania kurtki służy załączony woreczek o pojemności 1,5 [l]. Od wspinaczki po narciarstwo czy skitouring, a także do noszenia na co dzień – wygoda oraz praktyczność Phantoma mile cię zaskoczą.

Informacja prasowa marki Pajak

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn