W Warszawie powstał nowy sklep outdoorowy: HIKER buty & puch

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 29 listopada 2013 10:10

Firma QUICKER – właściciel sklepu internetowego Alpinistyczny.pl, otworzyła 19 listopada br. pierwszy stacjonarny sklep w Warszawie – HIKER buty & puch. Sklep firmowy mieści się przy jednej z najbardziej prestiżowych, handlowych ulic stolicy – ulicy Chmielnej 15, w ścisłym centrum miasta – pomiędzy Galerią Centrum a Nowym Światem.

Zważywszy na wyjątkowy charakter miejsca oraz wieloletnią tradycję ulicy Chmielnej w sprzedaży obuwia (15 sklepów z butami), zgromadzono w sklepie kolekcję wybranych modeli marek: AKU, ASOLO,  Vibram FiveFingers, Garmont, Meindl i Zamberlan.

HIKER buty & puch

HIKER buty & puch

hiker4

Ofertę butów uzupełniają specjalistyczne skarpety, akcesoria do pielęgnacji obuwia, puchu i produktów z Gore-Tex, plecaki Osprey i Lowe Alpine jak również kije hikingowe, nordic walking i narciarskie marki LEKI.

HIKER, jako pierwszy i jedyny sklep w Polsce oferuje pod jednym dachem kurtki i śpiwory puchowe czołowych polskich producentów wyrobów puchowych: Cumulus, Małachowski, PAJAK i Yeti.

hiker2

Czas pokazać rodakom to co mamy najlepszego na świecie – polski puch – mówi Krzysztof Mikiciuk – właściciel firmy. – Nie boimy się konkurencji z wielkimi koncernami modowymi i sieciami sklepów odzieżowych. Puchowe produkty dostępne w sklepie HIKER biją pod każdym względem podobne produkty dostępne w sieciówkach. Są perfekcyjnie wykonane, do ich uszycia użyto najlepszych materiałów np. Pertex, Toray i wypełniono je najlepszym polskim puchem o największej sprężystości (850+ cuin EU), uważanym przez znawców tematu za najlepszy puch na świecie, nie występujący w masowych produktach. 

W sklepie HIKER można odebrać również złożone na stronie sklepu Alpinistyczny.pl zamówienia.

hiker3

Godziny otwarcia sklepu HIKER:

poniedziałek – sobota: 11:00 – 19:00

 

HIKER buty & puch

Chmielna 15

00-021 Warszawa

tel. 22 826 80 06,

kom: 500 605 900

www.hiker.pl

Informacja prasowa sklepu HIKER buty & puch

 
Wyświetlam 1 Comments
Dodaj swój komentarz
  1. Paweł pisze:

    Hiker jest super! Kupowałem tam już kilka razy (w sklepie na Chmielnej i przez stronę hiker.pl) – obsługa świetna, potrafią dobrze doradzić, ale nie są natarczywi. Duży wybór, jak czegoś nie mają to sprowadzają. Będę do nich wracał. Dobrze, że powstało takie miejsce w Warszawie, bo oprócz nic tylko Sherpa jeszcze jest na jakimś poziomie, a i tam bywa z tym już różnie.

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn