Środowisko dziennikarzy telewizyjnych zabakcylowane!

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 06 listopada 2013 12:18

Okres długiego weekendu upłynął pod znakiem zadumy… Jednak wczoraj wieczorem na stronie www.AktywnyBakcyl.pl gruchnęła wiadomość, że Przemysław Babiarz jest kolejną zarażoną osobą. W swoim oświadczeniu opublikowanym na stronie, mówi o tym w dramatycznych słowach: http://bit.ly/1gpwUUv.

Jak można było się spodziewać, wzorem ostatnich zarażeń, kolejna ofiara pochodzi z tego samego środowiska. Krzysztof Ziemiec, bo o nim mowa,w krótkiej wypowiedzi poinformował, że potwierdziły się jego przypuszczenia – diagnoza jest jednoznaczna i nie pozostawia miejsca na złudzenia. Jak mówi w swoim oświadczeniu:

 

Bakcylem zarażona jest cała rodzina!

Już ponad 100 osób subskrybuje newsletter akcji www.AktywnyBakcyl.pl – warto samemu tam dołączyć, by być na bieżąco z przypadkami nowych zachorować i radami związanymi z zarażeniem.

Krzysztof Skrocki

www.AktywnyBakcyl.pl

PS: Z tego, co udało się nam dowiedzieć – pod koniec tego tygodnia pojawią się bardzo nietypowe filmy z zarażonymi bakcylem. Spodziewamy się, że w piątek będzie wszystko wiadomo.

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn