SALEWA oficjalnym sponsorem TOPR do 2016 roku

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 12 listopada 2013 9:42

07 listopada br. marka SALEWA przedłużyła umowę z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym zakładającą wsparcie sprzętowe i odzieżowe na kolejne trzy lata.

TOPR to działająca już od ponad stu lat zasłużona ochotnicza organizacja zajmująca się ratowaniem osób poszkodowanych w wypadkach górskich na terenie Tatr. Obecnie funkcję naczelnika Straży Ratunkowej pełni Jan Krzysztof, a sama organizacja zrzesza ponad 250 ratowników.

salewa_logo_duze

SALEWA wspiera Pogotowie już od 2010 roku i dzięki marce zyskało ono nie tylko profesjonalne i dostosowane do potrzeb jego członków ubiory, sprzęt oraz obuwie, ale także międzynarodowe wsparcie firmy oraz opiniujący głos w kwestii tworzenia nowych kolekcji na skalę światową.

Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi, że możemy współpracować z tak ważną i szacowną instytucją przez kolejne trzy lata. Dla nas to dowód wspólnego zaufania i jeszcze większa motywacja do wytężonej pracy, aby zapewnić ratownikom TOPR najlepszą odzież i sprzęt do wykonywania ich codziennych trudnych zadań – mówi Jacek Grzędzielski, General Manager SALEWA Polska.

Iron 2.0 Stormwall - oficjalna kurtka TOPR

Iron 2.0 Stormwall – oficjalna kurtka TOPR

Wsparcie marki nie ogranicza się jednak do zaopatrywania Pogotowia w najwyższej jakości odzież, obuwie i sprzęt – to również pomoc przy realizacji materiałów filmowych i publikacji o charakterze zarówno promocyjnym, jak i dydaktycznym, jak np. „Akademia Górska” będąca serią filmów o najważniejszych zagadnieniach z zakresu bezpieczeństwa podczas uprawiania turystyki i sportów górskich.

Monika Młodecka

Salewa PR

Wyświetlam 1 Comments
Dodaj swój komentarz
  1. Łukasz pisze:

    Fajnie, że chłopaki i dziewczyny dostają potrzebne im wsparcie.

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn