Odzież i akcesoria Merrell jesień/zima 2013

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 04 listopada 2013 10:50

Kolekcja Merrell na sezon jesień/zima 2013 to nie tylko obuwie, ale również odzież i akcesoria. W ofercie znajdziemy produkty męskie i damskie, które sprawdzą się podczas outdoorowych wypraw i przy aktywnym stylu życia w mieście.

Odzież

Odzież z jesienno-zimowej kolekcji Merrell to okrycia wierzchnie, softshelle i polary wykonane z wysokiej jakości materiałów. Puchowe kurtki ochronią przed mrozem, a specjalne wykończenie z DWR dodatkowo zabezpieczy przed wodą i przebarwieniami. Softshelle zapewnią ciepło, osłonią przed wiatrem i deszczem oraz nie będą krępować ruchów podczas aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Od lewej: Nanook Softshell: 469 zł, McKenzie Full Zip: 239 zł, Astor Down Jacket: 589 zł

Od lewej: Nanook Softshell: 469 zł, McKenzie Full Zip: 239 zł, Astor Down Jacket: 589 zł

 

Polary to klasyczny element wyposażenia podczas jesienno-zimowych wypraw w góry. Produkty Merrell ze względu na zastosowane technologie dostarczą więcej ciepła niż tradycyjne bluzy. M-Select Regulate to system warstw, które regulują temperaturę ciała. Materiały M-Select WICK idealnie dopasowują się do sylwetki, szybko schną i skutecznie odprowadzają wilgoć, nawet podczas intensywnego wysiłku.

Projektanci Merrell zadbali o ciekawe wzornictwo produktów, ale również wyposażyli je w udogodnienia, które sprawdzą się podczas wypraw. Lekka męska puchówka Adventure Rest Ridgeland Hoodie po złożeniu przybiera kształt poduszki podróżnej.

Merrell, Adventure Rest Ridgeland Hoodie

Merrell, Adventure Rest Ridgeland Hoodie, 599 zł

Męska kurtka Nanook Hoodie posiada izolację z gęsiego puchu 600 cui. Została wyposażona w wewnętrzne kieszenie z siateczki, które w ekstremalnych warunkach pozwalają ochronić zapasy wody przed zamarznięciem.

Merrell, Nanook Hoodie

Merrell, Nanook Hoodie, 749 zł

Akcesoria

W sezonie jesienno-zimowym nie można dopuścić do przechłodzenia organizmu, dlatego podczas wędrówek nie należy zapominać o ciepłej czapce. Akcesoria Merrell zapewnią ciepło oraz dodadzą koloru outdoorowemu ekwipunkowi.

Od lewej:, Els: 99 zł, Whidbey: 69 zł, Killary: 99 zł, Palindrome: 89 zł

Od lewej:, Els: 99 zł, Whidbey: 69 zł, Killary: 99 zł, Palindrome: 89 zł

Ciepłe uszatki czy modne berety w niebiesko-fioletowej kolorystyce urozmaicą zimową garderobę. Dostępne są również czapki o klasycznym kształcie w tradycyjnych kolorach: czarnym, niebieskim, czerwonym.

Informacja prasowa marki Merrell

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn