“Negatyw” – polska produkcja freeskiingowa

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 07 listopada 2013 11:08

9 listopada w Zakopanem odbędzie się uroczysta premiera nowego polskiego filmu freeskiingowego Łukasza Gabryelskiego pt.”Negatyw”. Na ekranie zobaczycie największe gwiazdy polskiej sceny freeski (m.in Szczepan Karpiel Bułecka czy Jan Krzysztof) na największych polskich i zagranicznych skoczniach, i w najlepszych snowparkach Europy. Po Zakopanem kolejne seanse odbędą się w Warszawie (15.11) i w Krakowie (29.11). Każdej projekcji towarzyszyć będzie afterparty.

negatyw1

W filmie nie zabraknie folkloru związanego z pochodzeniem zawodników. Produkcja łączy ze sobą kilka dziedzin sztuki: filmowej, malarskiej oraz muzycznej.

Film nawiązuje do folkloru zakopiańskiego, zawiera dużo symboliki i akcentów góralskich. Dzięki tym elementom chcemy pokazać możliwości i warunki do uprawiania freeskiing / freeride, jakie są w Polsce, a które nie są wykorzystywane. W filmie będziecie mogli zobaczyć takich zawodników jak Szczepan Karpiel Bułecka, Jasiek Krzysztof, Paweł Urbaś, Staszek Karpiel Bułecka, Wojtek Szczepanik, Tomasz Wolak, Marek Doniec i nasz Austriacki przyjaciel Simon Hofstädter – opowiada autor filmu.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na premierowy pokaz filmu „Negatyw” do Zakopanego.

Zapraszamy na film, rozpoczynając od daty:

  • ZAKOPANE: 09.11.2013 – Kino Sokół – centrum miasta/After Party: Vavavoom
  • WARSZAWA: 15.11.2013 – Klub Sztuki&Sztuczki – centrum miasta/After Party: Sztuki&Sztuczki
  • KRAKÓW: 29.11.2013 – Kino Ars – rynek – centrum miasta/After Party: Klub Prozak

Na zachętę poprzedni film Łukasza Gabryelskiego, “People of the White House”:

Źródło: Informacja prasowa

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn