Konkurs marki Marmot „Szmata za szmatę” na 11. Krakowskim Festiwalu Górskim

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 29 listopada 2013 11:26

Złoty Sponsor 11. Krakowskiego Festiwalu Górskiego – marka Marmot – zaprasza na drugą edycję konkursu „Szmata za szmatę”. Coś dla ekstremalnych wpinaczy, koksów, łojantów oraz wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił. W tym roku konkurs odbędzie podczas KFG.

szmata_KFG_baner

Zasady są proste, wygrywa osoba która podciągnie się najwięcej razy na jednej ręce (tzw. ściągnięcie ze szmaty). W niedzielne przedpołudnie odbędą się eliminacje, które wyłonią dwie najlepsze osoby, które następnie zmierzą się w finale na głównej sali festiwalowej.

Jest o co walczyć – nagrodą główną jest odzież firmy Marmot o wartości 2000 zł. Co ważne, zwycięzca sam wybiera modele i kolory. Jednak konkurs skierowany jest nie tylko do największych wymiataczy w tej dziedzinie. Na pozostałych uczestników też czekają nagrody – każdy kto podciągnie się przynajmniej raz na jednej ręce bądź 25 razy na dwóch rękach, otrzyma jednorazowy rabat w wysokości 30 proc. na produkty firmy Marmot w sklepie MOKO.

Zapraszamy do zabawy! Szczegółowe informacje o godzinach i dokładnym miejscu eliminacji będzie można uzyskać podczas Festiwalu, na kiermaszowym stoisku firmy Marmot.

Źródło: Marmot

KFG_2013_sponsorzy

Wyświetlam 1 Comments
Dodaj swój komentarz
  1. […] Sponsor 11. Krakowskiego Festiwalu Górskiego – marka Marmot – zaprasza na drugą edycję konkursu „Szmata za szmatę”. Zasady są proste, wygrywa osoba która podciągnie się najwięcej razy na jednej ręce (tzw. […]

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn