Climbshop.pl zaprasza na spotkanie z Rafałem Ziobrą – “przepłynięcie Cieśniny Beringa wpław”

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 25 listopada 2013 9:34

Na przełomie roku 2013/2014 sklep górski Climbshop.pl będzie obchodził 10. urodziny. A już dzisiaj zaprasza do Katowic na pokaz slajdów oraz opowieść Rafała Ziobry “Przepłynięcie Cieśniny Beringa wpław”. W programie także wiele dodatkowych atrakcji.

Po 10 latach funkcjonowania on-line Climbshop.pl zaprasza również do swojego sklepu stacjonarnego w Chorzowie, przy ul. Katowickiej 15.

Rok 2013, to nie tylko okrągła, 10 rocznica, ale również wiele zmian i znaczący rozwój. Oprócz planowanej w najbliższych dniach przebudowy sklepu internetowego i otwarcia punktu stacjonarnego, istotną zmianą jest wprowadzenie nowych marek m.in Trangoworld i Patagonii. To właśnie Rafał Ziobro, współwłaściciel firmy Raven Outdoor, wprowadził na polski rynek w 2012 r.

slajdy_ciesnina_beringa-01-01
Od tego sezonu produkty marki Patagonia można kupić również na Śląsku w sklepie Climbshop.pl (Chorzów, ul. Katowicka 15).

Oprócz Cieśniny Beringa Rafał Ziobro ma w swoim dorobku m.in. pierwsze polskie przepłyniecie Cieśniny Gibraltarskiej oraz Cieśniny Magellana, a także „ucieczki” wpław z Alcatraz i Roben’s Island.

Oprócz ciekawej prezentacji na uczestników czekają również bony wartościowe na zakupy w Climbshop.pl i ponad 100 gatunków piwa z wielu browarów.

Miejsce: Klub Podróżników Namaste, Katowice ul. Sobieskiego 27
Termin: 25 listopada 2013r godz. 19.00

Zapraszamy!

Zespół Climbshop.pl

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn