Björn Heregger gościem Freeride Film Festival Tour 2013

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 13 listopada 2013 10:45

Najlepsze filmowe produkcje freeride’owe w towarzystwie równie wielkoformatowych gwiazd dyscypliny, a wśród nich zawodnik SALEWA alpineXtrem Team – Björn Heregger. Wszystko to do zobaczenia podczas przystanków Freeride Film Festival Tour 2013, w tym roku również w Krakowie i Warszawie!

FFF13_fot.Hanno-Mackowitz(2)

W tym roku podczas festiwalu zaprezentowanych zostanie siedem produkcji, które zabiorą widzów do przepięknych, często odległych białych krain i pokażą wszystko to, co wpisane jest w freeride – zapierające dech w piersiach widoki, solidną dawkę adrenaliny oraz balans na krawędzi życia i śmierci. Wytyczanie nowych linii zjazdu w Japonii, Mongolii czy na Alasce to bowiem nie tylko wyzwanie sportowe, ale również podróż w poszukiwaniu prawdziwej wolności, o której opowiedzą zaproszeni goście, m.in. zawodnik SALEWA alpineXtrem TeamBjörn Heregger.

Björn Heregger w filmie „Dasein” (fot.HannoMackowitz/Arlberg)

Björn Heregger w filmie „Dasein” (fot.HannoMackowitz/Arlberg)

Gospodarzami festiwalu będą Harry Putz, były zawodnik, a obecnie producent filmowy oraz snowboardzista Flo Orley, vice-mistrz świata w freeridzie. 

Filmy festiwalu:

„Camels Are Never Cold”

„Far Away”

„For a Few Lines More”

„Shades of Winter”

„Stammtisch”

„Steps”

oraz „Dasein”
z Björnem Hereggerem
w jednej z ról głównych.

 

  

Festiwal to jednak znacznie więcej niż same filmy – to również zbiórka środków na obóz narciarski dla dzieci i młodzieży z Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD “Helenów”, konkurs dla publiczności, w którym nagrodą główną jest pobyt w St. Anton, Innsbrucku, Zell am See-Kaprun czy na Stubai’u, jak i prezentacje odzieży i sprzętu oraz niezapomniane afterparty.

Zapraszamy już 15 listopada br. do Krakowa (Kino Kijów-Centrum, start 19:00) i 16 listopada br. do Warszawy (Kinoteka Multiplex, start 19:00).

Więcej informacji na oficjalnej stronie festiwalu: http://pl.freeridefilmfestival.at/

Monika Młodecka

Salewa PR

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn