Nagrody w konkursie literackim „Outdoorowym piórem!”

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 22 października 2013 17:03

Do 8 listopada czekamy na Wasze opowiadania, które tematyką mają dotyczyć aktywności outdoorowych i Polski. W jaki sposób? To już zależy od Was. To zresztą jedyne ograniczenia – wszystko inne dyktuje już Wasza wyobraźnia i pióro. Opowiadania mogą być oparte na doświadczeniach, ale równie dobrze realne przeżycia i przygody mogą stanowić jedynie inspirację dla zupełnie fikcyjnych historii. Pamiętajcie jednak: outdoor i Polska – reszta należy do Was!

outdoorowym_piorem_logo

Nagrody w konkursie „Outdoorowym piórem!” ufundowali wyłącznie polscy producenci. Konkurs jest więc także doskonałą okazją do bliższego zapoznania się z rodzimymi markami i ich produktami – produktami, które mogą być Wasze! Zapraszamy do outdooru i do piór!

Sponsorzy nagród i nagrody w konkursie „Outdoorowym piórem!”:

yeti_m

Yeti jest jedną z czołowych polskich marek „puchowych”, działająca na polskim rynku od 1989 roku. Od samego początku produkty Yeti były tworzone z myślą przede wszystkim o alpinistach. Tak jest i dzisiaj, choć w bogatej ofercie marki znajdzie coś dla siebie każdy pasjonata outdooru.

Produkty Yeti są całkowicie tworzone w Polsce, marka korzysta z puchu od polskich dostawców, a produkcja firmy opiera się na długoletniej współpracy z szyjącymi firmami. Yeti ma swoją siedzibę w Warszawie.

Poza Polską firma sprzedaje swoje produkty także we Francji, w Hiszpanii, Belgii, Andorze, Korei Południowej, Austrii, Szwajcarii i w Niemczech. Co ciekawe, produkty firmy pod marką Yeti znajdziemy na naszym rynku oraz poza Unią Europejską. Na terenie Unii (ale poza nią również) możemy ją spotkać pod marką Yet lub Warmth Unlimited.

Nagroda za I miejsce: kupon na produkty marki Yeti w wysokości 760 zł

KUPONY-BANER-4O

Yeti, damska kurtka puchowa Wave

Yeti, damska kurtka puchowa Wave

W ofercie marki znajduje się szeroki wybór wysokiej jakości kurtek i płaszczy puchowych, śpiworów oraz akcesoriów puchowych – idealnych na nadchodzącą zimę, ale również jako sprzęt całoroczny na chłodniejsze warunki. Zwycięzca pierwszego miejsca w naszym konkursie będzie mógł wybrać sobie dowolny produkt z kolekcji marki Yeti – w kwocie do 760 zł. Wybór jest ogromny! W tej kwocie znajduje się szerokie spektrum kurtek, bluz i swetrów puchowych, po większość śpiworów. Jeśli jednak zwycięzca będzie chciał coś droższego – nie ma problemu – wystarczy, że dopłaci różnicę. W przypadku tańszego produktu, firma nie będzie zwracać różnicy, warto więc celować wysoko :) Z produktami marki Yeti można zapoznać się na stronie: www.yeti.com.pl.

alvika-m

Alvika narodziła się w 1989 roku, jednak produkty dla fanów outdooru tworzy od 1993 roku – w tym roku mija więc w tej dziedzinie 20 lat! Ulokowana w Sosnowcu firma ma w swoim asortymencie zarówno odzież zewnętrzną, jak i bieliznę termoaktywną, softshelle, rękawiczki i buty. Produkcja odbywa się w Polsce. Alvika korzysta ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów, takich jak Polartec, Sympatex, czy Vibram. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.alvika.com.pl. 

Nagroda za II miejsce: kurtki Czarnohora i Orla

Strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Wyświetlam 2 komentarze
Dodaj swój komentarz
  1. […] opis nagród znajduje się TUTAJ! Zapraszamy do udziału! Do […]

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn