Urban Highline Festival 2013 w Lublinie

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 01 sierpnia 2013 15:06

W dniach 8-12 sierpnia w Lublinie odbędzie się międzynarodowe święto slackline’a i highline’a! Urban Highline Festival, który już od pięciu edycji na stałe wpisał się w festiwalowy kalendarz „Carnavalu Sztukmistrzów”, zaprasza na zawody, warsztaty, pokazy i wiele innych atrakcji. W tegorocznej edycji głównym partnerem imprezy będzie adidas.

Lukas Irmler (fot. adidas Outdoor)

Lukas Irmler (fot. adidas Outdoor)

W tym roku szykuje się bogaty program. Będą goście światowego formatu, tacy jak: Lukas Irmler (DE, adidas Outdoor), Damian Cooksey (USA), Jerry Miszewski (USA), Danny Menšík (CZ), Preston Alden (USA), Grischa Simon (DE) i wielu innych.

Na UHF oprócz gości specjalnych pojawią się uczestnicy z całej Europy. Właśnie dla nich impreza zostanie przygotowana w taki sposób, aby każdy, bez względu na poziom umiejętności i doświadczenia odnalazł coś dla siebie. Podczas zawodów w trickline zagra DJ. Montaż highline, parku taśm pod zawody trickline oraz longline zostanie wykonany przez jednych z najbardziej doświadczonych montażystów zarówno w kraju, jak i na świecie (Jan Gałek, Faith Dickey, Rafał Kubiak, Maciej Borucz oraz Piotr Błaszczak) przy użyciu najwyższej jakości sprzętu oraz pod nadzorem i przy wsparciu ekipy firmy wysokościowej SuperLiny.

Lukas Irmler (fot. adidas Outdoor)

Lukas Irmler (fot. adidas Outdoor)

W programie UHF znajdą się zawody trickline, warsztaty z montażu slackline, warsztaty z psychologiem sportowym Dominiką Zapotoczną oraz pokazy filmowe Slackline Cinema i ciekawe prezentacje. Ostatnią atrakcją będą zawody „highline rumble”. W tym roku spodziewanych jest ponad 200 uczestników. Dla każdego przewidziana jest koszulka adidas z obrandowanym logo festiwalu.

uhf_plakat

Profesjonalną oprawę zdjęciową UHF zapewni Jordan Tybon. Natomiast Wojtek Kozakiewicz ponownie przygotuje film z festiwalu.

Głównym organizatorem imprezy jest Janek Gałek, któremu będę pomagać dwie profesjonalne ekipy slackline – Slackhouse oraz Somewhereelseland.

Patronat medialny nad wydarzeniem zapewnia: wspinanie.pl, climb.pl, goryonline.com, Góry.

Jak było na zeszłorocznej edycji?

Dla przypomnienia i zainspirowania:

Szukaj aktualności o festiwalu na: www.facebook.com/UrbanHighline

oraz na fan page’u adidas Outdoor: www.facebook.com/adidasoutdoor

Strony: 1 | 2 | 3

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn