Nowość Thule: wszechstronna i odporna torba turystyczna Thule Chasm

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 17 lipca 2013 16:49

Celem firmy Thule jest tworzenie produktów, które ułatwią klientom transportowanie swoich rzeczy niezależnie od tego, gdzie zamierzają się udać. Najnowsza torba turystyczna Thule Chasm nadaje się do tego idealnie – wyróżnia się przemyślanym projektem, wszechstronnością i odpornością na wszelkie uszkodzenia. Chasm dostępna jest w wersjach od x-small (27 litrów pojemności) do x-large (130 litrów) i doskonale sprawdzi się podczas każdej podróży.

ThuleChasm_Cobalt_2

Podczas poszukiwania idealnej torby turystycznej wielu klientów staje przed poważnym wyzwaniem – jak wybrać torbę tak, by sprawdziła się zarówno podczas wypadu na łono przyrody, jak i podczas weekendowego wyjazdu do miasta. Najnowszy produkt Thule rozwiązuje ten problem.

ThuleChasm_CobaltBlue_1

Tworząc produkty z serii Chasm, skupiliśmy się na dwóch aspektach – wygodnym organizowaniu pasków oraz łatwości dostępu do zawartości torby. Zapewniliśmy możliwość szybkiego usunięcia pasków i wygodnego przymocowania ich z boku torby. Łatwy dostęp do wnętrza umożliwia poszerzone otwarcie, dzięki któremu do wnętrza można się wygodnie dostać nawet jeśli Chasm spoczywa na wąskiej półce bagażowej w samolocie czy w samochodowym boksie dachowym – wyjaśnia Graham Jackson, Global Product Manager Thule Group.

Nowa torba Thule Chasm jest odporna na wszelkie uszkodzenia oraz zalanie. Do wyboru jest pięć wersji (różniących się pojemnością) i dostępnych w wielu różnych kolorach. Pozwala to na wybranie torby idealnie pasującej do potrzeb klienta, do której bez problemu spakuje on wszystko, czego potrzebuje podczas wyjazdu czy wizyty w klubie sportowym. Wersje 27 i 40 litrów świetnie sprawdzą się w mieście czy na siłowni, wariant 70-litrowy jest idealny na kilkudniowe wypady, zaś 90 i 130 litrów to obowiązkowe wyposażenie podczas dłuższych wypraw.

ThuleChasm_Orange

Dzięki szerokiemu otworowi głównemu (dostępnemu wygodnie zarówno z góry, jak i z boków) oraz ergonomicznie zaprojektowanemu systemowi pasków, Thule Chasm jest łatwa do zapakowania oraz wygodna podczas noszenia (zarówno jak klasyczna torba, jak i jako plecak).

ThuleChasm_Cobalt_open_2

Wewnętrzne kieszenie pozwalają na wygodne rozmieszczenie drobniejszych przedmiotów, które muszą pozostawać w zasięgu ręki, a wzmocnione dno torby zabezpiecza delikatne elementy ekwipunku przed uszkodzeniem. Rozbudowany system pasków i uchwytów pozwala np. na zamontowanie torby na bagażniku dachowym lub przytroczenie do niej dodatkowego ekwipunku.

ThuleChasm_Cobalt_open

Torba Thule Chasm pojawi się w sprzedaży w połowie października 2013 r.

Thule Chasm – najważniejsze cechy:

 • Łatwe pakowanie i wyjmowanie zawartości – dzięki szerokiemu otworowi głównemu
  • Wygodny dostęp do zawartości  – praktyczny dostęp z boku
  • Możliwość noszenia Chasm jako klasycznej torby lub jako plecak
  • Wewnętrzne kieszenie, ułatwiające transportowanie i wyjmowanie bagażu
  • Wykonana z odpornego, wodoodpornego brezentu
  • Dostępna w pięciu rozmiarach (od 27 do 130 litrów) i wielu atrakcyjnych kolorach

Thule na Facebook: www.facebook.com/thulebringyourlife

Thule na YouTube: www.youtube.com/thule

 Informacja prasowa marki Thule

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn