Mountain Hardwear na sezon wiosna/lato 2013

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 15 maja 2013 12:13

Na korzyść marki i produktów Mountain Hardwear wpływa ścisła współpraca firmy z wybitnym wspinaczem – Ueli Steckiem. Na ten sezon marka przygotowała kolejne produkty przeznaczone do szybkich wspinaczek.

W wyniku tego „romansu” powstała m.in. wspinaczkowa kurtka Blazar Pullover, wykonana z Dry.Q Elite. Materiał ten został wprowadzony trzy lata temu, a jego główną charakterystyką jest to, że „oddycha” natychmiastowo, od razu przenosząc parę wodną na zewnątrz materiału. Transport wilgoci i praca nad utrzymaniem korzystnego mikroklimatu zaczyna się już w momencie, gdy użytkownik zakłada kurtkę na siebie.

Mountain hardwear, kurtka Blazar Pullover

Mountain hardwear, kurtka Blazar Pullover

Blazar Pullover przeznaczony jest do szybkich wspinaczek. Kurtka posiada niepełny, wodoszczelny zamek główny, regulowany jednym pociągnięciem kaptur, wewnętrzną kieszonkę i przedłużone, elastyczne mankiety, wszyte w rękaw. Waży 233 g.

Inna nowością w kolekcji Mountain Hardwear jest kurtka Capacitor Jacket, uszyta z 15-denierowego, 2,5-warstwowego materiału Dry.Q EVAP. Model ten posiada w pełni regulowany kaptur, obsługiwany jednym pociągnięciem ręki za gumkę, regulowany na rzepy mankiety rękawów, pełny wodoszczelny zamek oraz wewnętrzną kieszonkę na ważne przedmioty.

Mountain Hardwear, Capacitor Jacket

Mountain Hardwear, Capacitor Jacket

Kurtka przeznaczona jest do intensywnych aktywności, gdzie jednocześnie liczy się waga i pakowność noszonej odzieży. Capacitor Jacket waży 284 g.

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn