Wave – nowa kurtka puchowa w kolekcji marki Yeti

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 15 kwietnia 2013 10:33

Marka Yeti, polski producent odzieży i sprzętu wypełnionego puchem, ma swojej kolekcji nową kurtkę puchową – WAVE.  Kurtka w wersji damskiej i męskiej charakteryzuje się dopasowaniem do sylwetki i konstrukcją wspierającą każdy rodzaj aktywności fizycznej. Model świetnie sprawdzi się także w warunkach miejskich.

 

Yeti, damska kurtka puchowa Wave

Yeti, damska kurtka puchowa Wave

Celem projektantów WAVE było stworzenie lekkiej, ciepłej kurtki z wygodnym kapturem, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale także atrakcyjna wizualnie.

Do jej produkcji użyto niezwykle lekkiego i wytrzymałego materiału Mitsubishi z pokryciem DWR lub materiału Sofileta Kiss. Materiał wewnętrzny wykorzystuje antybakteryjną srebrną nić.

Wypełnienie kurtki stanowi najlepszej jakości polski puch o sprężystości 860 cui. Wszystko po to, aby kurtka był jeszcze cieplejsza, a przy tym lżejsza.

Yeti, męska kurtka puchowa Wave

Yeti, męska kurtka puchowa Wave

Cała kurtka, w rozmiarze M męskim waży jedyne 385g lub 425g (w zależności od materału Mitsubishi/Sofileta).

Kaptur posiada wyjątkowy system ściągania, który pozwala na dopasowanie go do kształtu głowy. Nie ogranicza widoczności, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości założenia kasku. Ponadto, jego konstrukcja umożliwia zrolowanie go w wysoki, ciepły i ściągany kołnierz, który z powodzeniem zastąpi szalik czy chustę tunelową.

Dostępne kolory w wersji damskiej: fiolet, czarny, groszkowy, w wersji męskiej: turkus, czarny, brąz.

Źródło: Yeti

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn