Technologia PowerBoost i baterie działają do 70 proc. dłużej

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 29 kwietnia 2013 14:18

Na wakacje, kajak, na rowerową wycieczkę, czy górską wyprawę do plecaka najczęściej pakujemy latarkę, aparat, czy też lampę błyskową. Częste korzystanie z tych urządzeń nie musi jednak oznaczać konieczności zabierania ze sobą całej torby zapasowych baterii. Innowacyjna technologia PowerBoost, zastosowana w bateriach Energizer Maximum, zapewnia aż do 70 proc. dłuższe działanie baterii.

Planując wakacyjną wyprawę musimy pamiętać o właściwym przygotowaniu naszego sprzętu, a co za tym idzie o zaopatrzeniu go w odpowiednie baterie. Do urządzeń na baterie, które charakteryzują się szczególnie dużym poborem mocy, czyli m.in. do latarek, czy lamp błyskowych, Energizer stworzył baterie alkaliczne z technologią PowerBoost działające aż do 70 proc. dłużej niż standardowe baterie alkaliczne.

Energizer_PowerBoost_AA_4_male

Zwiększenie wydajności baterii było możliwe dzięki technologii PowerBoost, która pozwala na efektywniejsze uwalnianie energii oraz wydajniejsze zużycie aktywnych składników baterii. Dodatkowo, baterie alkaliczne z technologią PowerBoost zachowują moc do 10 lat. Dzięki temu masz pewność, że zawsze kiedykolwiek będziesz potrzebował swojego sprzętu, nie spotka cię przykra niespodzianka z powodu rozładowanych baterii. Baterie Energizer Maximum z technologią PowerBoost dostępne są w rozmiarze AA oraz AAA.

Więcej energii, mniej zużytych baterii

Używanie baterii Energizer Maximum z technologią PowerBoost w urządzeniach zużywających dużo energii ma także wydźwięk ekologiczny. Ograniczanie liczby zużywanych baterii, co możliwe jest przy wyborze wydajnych, długo działających baterii o dłuższym działaniu, zmniejsza ilość szkodliwych odpadów, co pozytywnie wpływa na środowisko.

Energizer_PowerBoost_budowa_baterii

Innowacyjna technologia PowerBoost

Innowacyjna technologia, zapewniająca dłuższe działanie baterii Energizer, opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach zastosowanych w konstrukcji baterii.

Więcej informacji: www.energizer.pl

Informacja prasowa marki Energizer

 

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn