Playtime is back! Czyli majówka z marką Keen

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 28 kwietnia 2013 18:24

I już jest! Jest długo wyczekiwana wiosna, a co za tym idzie – długi majowy weekend. To ten wspaniały okres,  kiedy wszystko się zieleni, świat nabiera kolorów, a zakochani wychodzą z ukrycia na romantyczne spacerki. Ale przecież wiosna nie tylko czas na wieczorne przechadzki, to zdecydowanie czas na rozpoczęcie sezonu pełnego zabawy, a majówka idealnie się do tego nadaje.

Tylko pomyśl ile niezapomnianych wrażeń i wspomnień z zeszłego lata chowasz w pamięci. Najwyższa pora na zdobycie nowych doświadczeń i  przygód. Jedyne czego Ci trzeba do szczęścia to porządne obuwie, w którym poczujesz czym jest prawdziwy komfort i bezpieczeństwo, nie rezygnując z zabawy z najbliższymi w majowe dni. Takie buty i satysfakcję może dać Ci tylko marka Keen i nowa, letnia kolekcja KEEN.CNX!
3.

Od wielu lat możesz się cieszyć najlepszym obuwiem dzięki firmie Keen. Nie zapominaj o niej i w tym roku  wybierając się na weekend majowy z całą rodzinką, ponieważ to właśnie te wspólne chwilę są dla Ciebie i dla nas najważniejsze! Z kolekcja KEEN.CNX wiosenny czas należy do Ciebie i to bez znaczenia  czy właśnie zdobywasz szczyty czy bawisz się z psem na polanie.

Dzięki wszelkim specyfikacjom oraz najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym KEEN, bezpieczeństwo swoje oraz bliskich masz jak w banku!  Nie straszne już Ci będą wszystkie górki i inne pagórki, które spotkasz na swojej drodze, ponieważ dzięki systemom stabilizacyjnym nie przytrafią Ci się niechciane kontuzje czy przykre wypadki.

Chcesz mieć zawsze suche i ciepłe stopy? Żaden problem! W butach KEEN.CNX  nie odczujesz różnicy  wędrując  w pełnym majowym słońcu lub podczas wiosennej burzy, bo Twoje stopy będą się czuły jak w naturalnym środowisku. Pragniesz w końcu zaznać prawdziwego komfortu i wygody? Proszę bardzo! W każdym modelu obuwia KEEN poczujesz się jak w domowych kapciach, gdy w rzeczywistości będziesz przemierzał górskie szlaki.

Kolekcja KEEN.CNX na wiosnę to buty idealne dla fanów mocnych wrażeń i dłuższych wycieczek, choć i miłośnicy spokojnych wędrówek nie będą narzekać.  Dlatego nie ma na co czekać, ponieważ długi weekend zbliża się wielkimi krokami!  Zabierz całą rodzinkę i ruszajcie z KEEN.CNX na majówkę Waszego życia!
Playtime is back!

2.

Kolekcja KEEN  wiosna-lato 2013

HAVEN CNX WOMEN

KEEN, buty Haven cnx

KEEN, buty Haven cnx


VERDI WP MEN

KEEN, buty Verdi WP

KEEN, buty Verdi WP

JAMISON KIDS

KEEN, buty Jamison Kids

KEEN, buty Jamison Kids

www.keen.pl

www.sklep.keen.pl

http://www.facebook.com/pages/KEEN-Polska/17171516285401

 Informacja prasowa KEEN 

Tagi

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn