Najgorętsze produkty na sezon wiosna-lato 2013: Patagonia

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 05 kwietnia 2013 14:07

W nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim Patagonia stawia na techniczną odzież do wymagających sportów górskich oraz na powroty sprawdzonych modeli i technologii.

M10 Jacket

Na prośbę ambasadorów marki (do których należą wybitni wspinacze i alpiniści) do kolekcji wraca trójwarstwowa kurtka M10, która w nowym wydaniu będzie jeszcze lżejsza (224 g). Kurtka została uszyta z nylonu typu ripstop z wykończeniem Deluge DWR.

Patagonia, kurtka M10 Jacket

Patagonia, kurtka M10 Jacket

Patagonia_M10_2

Kurtka jest wyposażona w wodoszczelny, pełnej długości zamek, regulowany kaptur, który sprawdza się także z kaskiem wspinaczkowym oraz regulowane mankiety i regulowany dół.

Dla komfortu użytkownika w okolicach szyi i podbródka wnętrze kurtki zostało wyściełane tkaniną Microfleece. M10 ma także na piersi kieszeń zamykaną na wodoszczelny zamek.

Patagonia, kurtka M10 Jacket po spakowaniu

Patagonia, kurtka M10 Jacket po spakowaniu

Torrentshell Stretch Jacket

Kolekcja Torrentshell wzbogaci się za to o nowe produkty i odświeżone modele. W przyszłym sezonie do kolekcji dołączy m.in. Torrentshell Stretch Jacket – techniczna kurtka do wymagających trekkingów i szybkich wspinaczek, uzupełniające ją Torrentshell Stretch Pants oraz Torrentshell Plus Jacket – modele najbardziej wytrzymałe ze wszystkich produktów Torrentshell.

Patagonia, kurtka Torrentshell Stretch Jacket

Patagonia, kurtka Torrentshell Stretch Jacket

 

Patagonia_Tor2

Nowy krój i dodatki uzyskają natomiast Torrentshell Jacket i Pants oraz Torrentshell Pullover.

Torrentshell Stretch Jacket została wykonana z 2,5-warstwowego laminatu na bazie nylonu ripstop wraz z 2,5-warstwowymi stretchowymi panelami na ramionach i na barkach – dla zwiększenia komfortu ruchu.

Strony: 1 | 2

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn