MacTronic Nu-Trail – latarka, którą warto mieć przy sobie

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 28 kwietnia 2013 18:35

Firma MacTronic zaprezentowała nową wersję latarki długopisowej Nu-Trail – model MX021L. Urządzenie jest niewielkie, lekkie i zapewnia silne, jednorodne światło o jasności 30 lumenów. To idealny gadżet dla turysty, majsterkowicza, kierowcy, ratownika… innymi słowy: każdego kto potrzebuje podręcznej, solidnej latarki.

MacTronic, latarka Nu-Trail

MacTronic, latarka Nu-Trail

Na pierwszy rzut oka Nu-Trail wygląda jak elegancki, metalowy długopis – latarka zamknięta jest w obudowie wykonanej z anodowanego aluminium. Projekt jest przemyślany: cześć obudowany jest karbowana, na górnej części znajduje się ruchomy klips (pozwalający na wpięcie latarki do kieszeni koszuli czy spodni), a dioda schowana jest nieco w głębi obudowy – co chroni przed uszkodzeniami mechanicznym źródła światła oraz jego osłony. W obudowie (obok włącznika) jest też otwór, umożliwiający np. przypięcie latarki do smyczy czy breloka.

MacTronic Nu-Trail przyda się np. podczas podróży samochodem (do sprawdzenia mapy, bez oślepiania kierowcy), majsterkowania, na kempingu, czy też po prostu w ciemnej piwnicy lub na nieoświetlonym parkingu. To świetny gadżet dla każdego, kto chce mieć niezawodną latarkę, która będzie zawsze pod ręką, a jednocześnie nie będzie obciążała kieszeni czy torby.

Źródłem światła w modelu Nu-Trail MX021L jest dioda Nichia LED o mocy 0,5 W, która generuje światło o jasności 30 lumenów. Latarka zasilana jest dwoma bateriami AAA – komplet wystarcza na ok. 14 godzin nieprzerwanego świecenia.

Nowa wersja latarki MacTronic Nu-Trail mierzy ma 131 mm długości i ok. 14 mm średnicy. Waga (wraz z kompletem baterii) to zaledwie ok. 46 g. Cenę ustalono na: 60 zł.

Więcej informacji: http://bit.ly/Nu-Trail

 Informacja prasowa marki MacTronic

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn