Outdoor Explore – wiosenna kolekcja marki The North Face

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 21 marca 2013 16:07

Kolekcja zaawansowanych i funkcjonalnych produktów The North Face Explore powstała specjalnie z myślą o podróżnikach żądnych wielodniowej przygody. Sprzęt i odzież Explore to odporne, wygodne i funkcjonalne produkty przeznaczone dla tych, którzy w trudny i niedostępny teren zabierają ciężkie, 60-, a nawet 80-litrowe plecaki.

Produkty z kolekcji Explore są wykonane z wyjątkowo przepuszczalnych i „oddychających” materiałów zapewniających doskonałą ochronę przed warunkami pogodowymi – wiatrem, deszczem, słońcem i kurzem.

Kolekcja The North Face Outdoor Explore (fot. Jimmy Chin)

Kolekcja The North Face Outdoor Explore (fot. Jimmy Chin)

Zarówno odzież, jak i sprzęt z tej kolekcji są wyjątkowo wytrzymałe, wykonane z odpornych na przecieranie materiałów i przystosowane do użytku z plecakami, a przy tym oferują wysoki poziom komfortu dzięki rozciągliwym tkaninom, wkładkom z czesanego materiału i wzmocnieniom umieszczonym tam, gdzie są najbardziej potrzebne. W rezultacie produkty tej linii są wyjątkowo wygodne i wydajne, o czym przekona się każdy podróżnik dźwigający własny namiot i sprzęt biwakowy podczas podróży po odludziach.

  • Plecak Conness 70

Doskonałe połączenie kontroli obciążenia i wentylacji stworzone specjalnie z myślą o przenoszeniu dużych ciężarów.

The North Face, plecak Conness 70

The North Face, plecak Conness 70

Odporny 70-litrowy plecak zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności i komforcie dla podróżników przenoszących sprzęt i zapasy przez wiele dni w trudnym, odludnym terenie. Wyjątkowy system zawieszenia Optifit umożliwia dopasowanie pasków na ramię oraz pasa biodrowego, a przy tym zapewnia niezrównaną wentylację i kontrolę ciężaru.

  • rozmiary: S/M M/L
  • przybliżona waga: S/M: 2608 g / L/XL: 2637 g
  • materiał: 210 dura geo ripstop nylon, 630D nylon balistyczny

Własna technologia pięciopunktowa zapewnia niezrównane dopasowanie i wentylację / Otwieranie od góry oraz dodatkowy suwak szybkiego dostępu / System regulacji Opti Fit gwarantuje doskonałe dopasowanie / Liczne kieszenie i miejsca mocowania sprzętu / Zdejmowana kieszeń górna przekształca się w plecak biodrowy

Opti-fit

System The North Face® Optifit to unikalne podejście do budowy systemów nośnych plecaków, umożliwiające zaspokojenie konkretnych potrzeb użytkownika i zoptymalizowanie integracji plecaka z poruszającym się ciałem. Opracowując naszą najnowszą serię plecaków, ustaliliśmy najważniejsze punkty kontaktu ciała z plecakiem. Następnie przekształciliśmy te strefy, rozwiązując jedne z najstarszych problemów związanych z projektowaniem plecaków.

W tradycyjnych plecakach ciężar jest przyciągany blisko do ciała w celu zachowania stabilności lub odpychany dla zwiększenia przepływu powietrza. Takie rozwiązanie zmusza użytkownika do wybrania między stabilizacją ciężaru a wentylacją.

Rewolucyjny system Optifit wykorzystuje cały system nośny plecaka, tworząc wewnętrzne kanały przepływu powietrza bez poświęcania funkcji stabilizacyjnej. Optifit jest owocem 45 lat innowacji w dziedzinie projektowania, wytwarzania i testowania plecaków, dzięki czemu gwarantuje skuteczne przenoszenie ciężarów w każdej sytuacji.

  • Kurtka Pursuit Jacket 

Uniwersalna kurtka oferująca lekkość, nieprzemakalność i ochronę.

The North Face, kurtka Pursuit Jacket

The North Face, kurtka Pursuit Jacket

Przeciwdeszczowa kurtka z rozciągliwego materiału ułatwiającego swobodne podróżowanie. HyVent® 2.5 L charakteryzuje się nieprzemakalnością, „oddychalnością” i uszczelnionymi szwami. Standardowa kurtka oferuje w pełni regulowany kaptur z daszkiem, elastyczny sznurek ściągający oraz specjalne paski mankietów zapewniające suchość i ochronę. Zapinane na zamek otwory wentylujące pod pachami zapewniają przepływ powietrza. Dwie głębokie kieszenie w stylu górskim.

Strony: 1 | 2 | 3

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn