Najgorętsze produkty na sezon wiosna-lato 2013: Haglöfs

przez Aneta Żukowska | Opublikowano 31 marca 2013 13:40

W nadchodzących sezonie wiosna-lato 2013 w sklepach outdoorowych pojawi się wiele niezwykle interesujących produktów. Prezentujemy subiektywny wybór tych najciekawszych. Na pierwszy ogień: marka Haglöfs. 

Hasłem przewodnim tegorocznej wiosny i lata będzie: kolor. Kolor intensywny i różnorodny. Jeśli zaś chodzi o dominujący trend, będzie to trail running. W tym sezonie po raz pierwszy produkty do tej aktywności pojawią się w kolekcjach większości marek.

W konkursie na najciekawsze kolory produktów na nadchodzącą wiosnę i lato zdecydowanie wygrywa marka Haglöfs, która wreszcie zawitała na polski rynek outdoorowy. Znajduje się w dystrybucji firmy Alp z Mikołowa, która jest przedstawicielem na polskim rynku marek takich jak: Mountain Hardwear, Osprey, Lowa oraz Montrail. Alp jest także właścicielem sieci sklepów Alpin Sport.

Kolorowa kolekcja marki Haglofs na branżowych targach OutDoor 2012 (fot. 4outdoor)

Kolorowa kolekcja marki Haglofs na branżowych targach OutDoor 2012 (fot. 4outdoor)

Haglofs_7

Intensywne i odważne kolory marki Haglöfs znajdziemy zarówno w produktach do biegania trailowego czy do jakiekolwiek innej aktywności aerobowej, jak i w odzieży nieco bardziej technicznej.

Wraz z trendem trail running na czoło wybija się także trójwarstwowy laminat Gore-Tex® Active Shell, który jest dedykowany właśnie do tego typu aktywności.

Marka Haglöfs zastosowała Gore-Tex® Active Shell w kurtce Gram Comp Pull, która w rozmiarze L waży zaledwie 215 g. Model spełnia wszystkie wymogi minimalistycznej kurtki – w celu zmniejszenia wagi i zwiększenia oddychalności, korpus kurtki został uszyty tylko z dwóch kawałków materiału.

Haglofs, kurtka Gram Comp Pull

Haglofs, kurtka Gram Comp Pull

Gram Comp Pull posiada także niepełny zamek główny, jedną kieszonkę na piersi z laminowanym zamkiem, regulowany w trzech kierunkach kaptur z niewielkim daszkiem, a dla swobody ruchu rękawy są profilowane. Kurtka posiada odblaskowe logo.

Na bardziej wymagające outdoorowe warunki marka przygotowało kurtkę Spire Jacket (w damskiej wersji – Spire Q Jacket), również z Gore-Tex® Active Shell.

Model ten posiada kaptur regulowany w trzech kierunkach, dwustronny zamek główny z chroniącą go patką, dwie boczne kieszenie z wentylacją wewnątrz i profilowane rękawy regulowane na rzepy Velcro. Kurtka ma regulowany dół oraz wzmocnienia na ramionach i rękawach.

Haglofs, kurtka Spire Jackte

Haglofs, kurtka Spire Jackte

Spire Q Jacket waży 335 g w rozmiarze M, a Spire Jacket 380 g w rozmiarze L. Kurtki będą dostępne w trzech intensywnych kolorach, które dla uproszczenia nazwijmy: żółtym, fioletowym i czerwonym.

Kurtkę uzupełniają spodnie Spire Pant i Spire Q Pant, wykonane także z Gore-Tex® Active Shell.

Strony: 1 | 2

Skomentuj

XHTML: Możesz korzystać z tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 


Outdoor Magazyn